O firmě BONT

Firma Bont byla založena v roce 1975, kdy se Inze Bont, rekreační bruslař, rozhodl vylepšit své kožené brusle použitím skelných vláken pro zvýšení pevnosti. Tento jednoduchý inovativní krok odstartoval firmu, která dnes působí ve více než 56 zemích světa a patří na špičku v oboru.

Inovativní přístup Inze se projevuje po celou dobu, Bont byl první firmou, která komerčně využívala skelné vlákno v roce 1975, v roce 1986 jako první použila kevlar a od roku 1989 pracuje s karbonem. Filozofií firmy je neustálý vývoj, brzdy se tak stala největším výrobcem treter pro rychlostní bruslení na světě s nespočtem medailí ze světových šampionátů.

V roce 2007, po mnoha žádostech a poptávkách se strany cyklistů, firma rozšířila svoje portfolio i o tento obor. Hned v následujícím roce si přivezli jezdci v tretrách Bont 8 zlatých medailí z olympiády v Pekingu!

Od té doby se produkce rozšířila  a nabízí cyklistům kompletní sortiment, včetně unikátních speciálních modelů pro dráhaře, triatlonisty a časovky.  Kromě profesionálních cyklistů ocení technologie firmy a přednosti treter Bont každý, kdo chce maximální výkon kombinovaný s minimální hmotností.

Firma Bont neustále roste s cílem postupné inovace a zlepšování všech svých produktů, s respektem ke všem ostatním. Podporuje mnoho sportovců i týmů, my jako dovozci značky budeme rádi, pokud rodinu spokojených uživatelů treter Bont rozšíříte i vy.