Individuální provedení cyklistických treter BONT

Každá tretra Bont umožňuje tepelné tvarování přesně podle tvaru chodidla a potřeb jezdce. Z bruslení, které je pro firmu stále hlavním oborem, se ale přenesla potřeba a následně možnost individualizace obuvi tak, aby padla naprosto dokonale. Má dva stupně s různou cenou a náročností:

1. Dodání sériového, ale nestandardního modelu

Kromě široké škály standardních velikostí máte další volby:

  • dodání úzkého nebo širokého provedení – standardně se dodává střední varianta
  • kromě celých velikostí 36 – 50 lze objednat i půlčísla 40,5 / 42,5 / 44,5 / 46,5

Veškeré informace rádi poskytneme telefonicky nebo e-mailem.

2. Dodání tretry na zakázku

Zkušenosti se zakázkovou výrobou má firma Bont od roku 1969, kdy vznikl první odlitek tvaru chodidla. Časem firma používala pro získání formy hmotu, kterou používají dentisté a v 90. letech vývoj dospěl ke vzniku speciální ponožky Bont Molding SoxTM. Díky speciální směsi není problém použít ji v domácích podmínkách a vytvořit tak odlitek vlastního chodidla.

Ten zašleme výrobci, který jej pomocí propracovaného systému složeného ze 4 laserových snímačů a 8 kamer převede do počítače, kde se vytvoří forma pro Vaše budoucí tretry. Zkušenosti pocházející z in-line bruslení, kde mimochodem Bont vyrobil více custom bot, než všichni ostatní výrobci dohromady, tak skvěle uplatní i v cyklistice, kde je dokonalý tvar tretry zejména u profesionálních cyklistů naprosto nezbytný.

Dodací termín se pohybuje kolem 12 týdnů od předání všech podkladů výrobci. Cena celé procedury se liší podle zvoleného modelu a příplatek k ceně treter se pohybuje kolem 10 tis. Kč.