Po více než dvou letech jsem poměřil síly v české konkurenci na poloviční distanci. Na startu se sešla takřka kompletní česká špička v čele s obhájcem loňského vítězství Petra Vabrouška. Start úvodní plavecké části probíhal nově z vody. Naštěstí se mi podařilo zachytit předčasný start a držel jsem se první osmičlenné skupiny.

V cyklistické části, která byla rozdělená na dva okruhy po 45 km, jsem se snažil rozhodnout závod. Aktivní jízdou jsem se dostal do slibného úniku, který jsem ale bohužel neudržel. Na běžeckou část jsem vyrážel jako šestý muž s nevelkou ztrátou na čelo závodu. Svižným běžeckým tempem jsem stahoval soupeře přede mnou, až jsem se vypracoval na druhé místo. Věřil jsem, že své tažení dotáhnu až do vítězného konce, ale poslední soupeř mému náporu odolal. Finišoval jsem jako druhý muž v celkovém pořadí.

11402647_1012427888776672_8225149956139454497_o

Tradičně na dlouhý triatlon volím model Sub8 a Czechman nebyl výjimkou. Rychlé nazouvaní, potřebný komfort pro jízdu bez ponožek a tuhost boty jsou zásadní atributy tohoto modelu.

Dále mě čeká první vrchol této sezóny v podobě Ironman Nice. Veškeré novinky můžete sledovat na mám facebookovém profilu Tomas Mika triathlete a brzy i na www.tomasmika.com, nové webové stránky budou již brzy spuštěny.

Výsledky závodu zde : http://www.czechtriseries.cz/results/track/2105?returnUrl=%2Fresults%2Frace%2F768

Děkuji za podporu a víru v mé výsledky.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..