Ironman Zurich patří mezi tradiční evropské podniky, který láká tisíce amatérů i silné pole profesionálů. V kategorii profesionálů se to hýřilo zvučnými jmény světového formátu, včetně havajského vítěze z roku 2012 Peta Jacobse. Původně jsem Ironman Zurich vůbec neplánoval, veškerá moje příprava směřovala na Ironman Lanzarote, ale kvůli zranění jsem musel změnit plány.

Když bylo jasné, že mi zdravotní stav dovolí naplno trénovat, rozhodl jsem se připravit právě na Zuryšský podnik. Závodu předcházelo několik přípravných závodů, kde jsem zaznamenal slibné umístění: 2. místo Oberliga Steinbeck OH triatlon v Německu nebo 8. místo na Oravamanu, což je extrémní poloviční ironman na Slovensku.

mika

Ironman Zurich slibuje poctivé tratě. Po úvodní plavecké části (3,8km) jsem držel průběžné 16. místo. Během cyklistické části (180km) jsem se propracoval blíž k čelu závodu a vybudoval si slibnou pozici na závěrečný běh. Maratón jsem rozběhl svižně a rychlé běžecké tempo mi v konečném účtování vyneslo 9. místo v kategorii profesionálů. V závodě jsem vsadil na jistotu! Tedy na Bont Sub-8. Lehká a maximálně pevná karbonová skořepina zajišťuje zamezení ztráty energie při šlapání. Bota je vhodná i na jízdu bez ponožek, skvěle větrá a perfektně padne.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..